Grup Halaya
Vous souhaitez réagir à ce message ? Créez un compte en quelques clics ou connectez-vous pour continuer.
Le Deal du moment :
Bon plan achat en duo : 2ème robot cuiseur ...
Voir le deal
600 €

Neden Ben ???

3 participants

Neden Ben ??? Empty Neden Ben ???

Message  Naciye Dim 1 Avr - 12:59

Hangi zamanda başlar kalbinin attığını hissetmek?Ya da hissedeceğini umduğun kalbin var mı içinde?Aşktan kaçmak istesen de aşk dolu gölgen peşinde seni izleyip azını ilerletmekte..Korkarak nefes aldığını bilsen de susturamazsın yüreğinin içinde..Dökemezsin gözyaşını ne kadar ölümü beklesen de..Ölüm mü nedir diyorsun içinden?Ölüm; ölümü beklemek, acıyı bitirmek, ağlayan bir bebeğin gözyaşlarını dindirmek..Dindiremezsin istesen de..Yaşlarını silemezsin, sadece bunu dilesen de..Yapamazsın!Kalbinin acıdığını anlatamazsın!Susamazsın..Susturmak için çabalarsın.Ama sadece çabalarsın..Sonunda gene hep huzur bulduğun nehre kendini atarsın..Rahatlarsın..!

Hissetsen de yüreğinin rahatladığını, onsuz kalamazsın.Anlayamazsın ne kadar kırdığını ve anlatamazsın kalbinin acıdığını..Sayfalarca tükürüyorum resimlerime..Şimdi sayfalarca ağlıyorum.Kimin için?Kimin için döküyorum o gözyaşlarını ve kimin için yırtıyorum kalbimin kanadını..Sevmiyorum artık sensiz nefes almayı..Bitiriyorum içimde senli olan hayatı..Saplıyorum kalbime bir bıçağı, akıtıyorum senle geçen zamanı..
Boşaltıyorum yaşama..

Hiç bilmezdin sen..Seni ne çok sevdim ben, sen bilmeden!Ya bildin bilmek istemedin, ya hiç bilmedin, ya da en iyi ihtimal beni hiç sevmedin, ya da yetmedi sana içimdeki sevgi.. Hep daha fazlasını bekledin..Ya da hiç öğrenemedin!..Ben seni gerçekten sevdim..Geceleri gökyüzünde ben seni seyrederken acaba sen ne seyrederdin, kimi düşünürdün hep merak ettim..Ben seni görmek için dua ederken o siyahlıkta, kim bilir sen ne düşünüyordun?Neyi, kimi büyüttün içinde?..

Her şeyin karşılıklı olduğu şu lanet dünyada karşılıksız şeyler neden beni bulur? Neden nedenler neden? Sev demedim sana ama kalbine soksaydın beni, benim kadar isteseydin!Düşünüyorum şimdi.Neden bu kadar sevmişim seni..Bir melodi çalıyor kulaklarımda!Sebepsiz nedensiz geliyor şarkılar çabalamalar..Hiç duymuyorum ben, seni hatırlatacak hiçbir şeyi dinlemiyorum.

BU KADAR CANIM ACIDI İŞTE!ÖLEMİYORUM!!SEN OLMADAN GİDEMİYORUM!!..
Naciye
Naciye
Acemi Halayci

Yer : Belcika-Bruxelles

Revenir en haut Aller en bas

Neden Ben ??? Empty Re: Neden Ben ???

Message  semra bella Lun 2 Avr - 2:43

guzel yaziyosunda kimin için bu sözler, var mi sahibi???

Wink
semra bella
semra bella
Muhtesem Halayci

Message  Naciye Mar 3 Avr - 11:53

oylesine yaziyorum semra sahabi yohtir bu sozlerin kendim kendime oyalaniyom iste pirat
Naciye
Naciye
Acemi Halayci

Yer : Belcika-Bruxelles

Message  geceler57070 Mer 18 Avr - 1:50

Valla semra inanma :p Smile) insallah da olesine kimse yazmazki bence --ya eski bir anisi vardir yada kalbinin yarisi yoktur !! '' aha ne guzel oldu '' Smile guzel olmus ama devamini dilerim Wink

geceler57070
Acemi Halayci

Message  semra bella Mer 18 Avr - 17:42

haklisin Wink bende onu demeye çalisiyoodum zaten ...
semra bella
semra bella
Muhtesem Halayci

Message  Contenu sponsorisé

Contenu sponsorisé