Grup Halaya
Vous souhaitez réagir à ce message ? Créez un compte en quelques clics ou connectez-vous pour continuer.
-40%
Le deal à ne pas rater :
-40% sur le Pack Gaming Mario PDP Manette filaire + Casque filaire ...
29.99 € 49.99 €
Voir le deal

/_!_\ ASK /_!_\

+3
vildan
Yagmur
Saz
7 participants

/_!_\  ASK  /_!_\ Empty /_!_ ASK /_!_

Message  Saz Ven 30 Mar - 0:19

EEee arkadaslar yogun istek uzerine boyle bir konu açayim dedim, millet ask acisi yasiyor, asik olmak istiyolar, asik olanlar hiç memnun degil, vbs..
Ama insanoglu mu desem, turkler mi desem, bence daha çok turkler, aci çekmeyi çok sevioruz.. Yani asik olsak bile illaki biseyin kötü gitmesi için biseyler yapiyoruz.. Kiz yapmasa erkek bi sekilde bi seyler yapiyo ve hersey kotu gidio.. Durmadan kavga geziyoruz.. "Nerdeydin o gun..?" , "Oraya gitmeyeceksin bi daha.." , "Beni sevmiosun..!?" , ve saire...
Demek istedigim elimizdeki olan seylerle hiç bi zaman memnun olmuyoruz ve her zaman degisiklik ve daha fazlasini istiyoruz !

- Siz ne dusunuyorsunuz ?
- Ask nedir ? Asikmisiniz ?
- Istermisiniz asik olmayi/olmamayi, NEDEN ?
- Sevgi ve ask arasindaki fark nedir ?
- Neden yetinmeyi bilmiyoruz ?
- ...

pist olarak bi kaç soru sordum gerisi size, yasadiginiz olaylara ve dusuncelerinize kalmis..
Saz
Saz
Admin

Yer : [ - BxL - ]

http://halaya.virtuaboard.com

Revenir en haut Aller en bas

/_!_\  ASK  /_!_\ Empty Re: /_!_\ ASK /_!_\

Message  Yagmur Ven 30 Mar - 0:24

Slm ilk ben cvp verim Very Happy
nn olmadim olmak istemiyorum çnk olanlarin çogunu görüyoruzzz rabbit

et sur ce g plus rien a dire lol!
hadi ben yatmaya gidiyorum iyi geceler geek

Yagmur
Vazgeçilmez Halayci

Yer : 1210 :D

Message  vildan Ven 30 Mar - 2:11

-Asik degilim ,hemen olayim da demiyorum ,simdilik olmiyayim da demiyorum , Ask zaten hessapsiz bir sey ondan asik olmak istermisiniz veya olmak istemezmisin soruya bu cvp'im olur , ellimizden gelen birsey degil ,yani coook yakisikli birini gordugumuzde ayy suna asik olim dessende o duyguyu ,o heycani hissetmedikten keri asik olamasin yani buna beynimiz karar vermiyor, ayni sey begenmedigimiz biri icin de gecerli ne kadar hayatta ona asik olmam dessekte ,o heycani hissedebiliriz ve asik olabilir
Yani ASK boyle birsey hessapsiz , beynimizin karisamiyacagi bir sey .. sadece kalbin sesi, anlatilmiyacak birsey sadece yasamak gerekir
Ama aklimizi bi konuda kulanmamiz gerekir diye dusunuyorum , duzgun bulmadigimiz insanlarla da irtibat kurmamak gerekir .
Tabi bu herkez icin gecerli degil,bazilari ilk fisige onem veriyolar o zmn sorun yok kalbini her keze acabilirsin , ama ben karaktere , dusuncelere .. onem veriyorum ondan duzgun bulmadigimiz insanlarla irtibat kurmamak gerekir diyrm, ( ee tabi fisik onemli degil deyince , cirkin de olsun demiyrm :-) )
-Sevgi de bi nevi asktir , ara da ki fark her halde , sevdigin bi kisiyi gorunce heycanlanmamak , titremektir
-Peki neden yetinmeyi bilmiyrz ? guzel bi soru .. ama bilmiyrm insanlar artik ellerinde ki olan seyi kiymetini zor anliyorlar , ya da kaybedince anliyorlar.. aslinda uzucu yani ... Zaten uc gunluk dunya yaa
vildan
vildan
Acemi Halayci

Yer : AnderLecht

Message  semra bella Mar 3 Avr - 14:28

valla ben onu bunu bilmemde , ben kuzenimi kayip ettim askta
:s Crying or Very sad

nerdesin kouz , :s
nerde o eski gunlerimiz ,nerde o sohbetlerimiz?sabaha kadar msnde konustuklarimiz, konus konus bitmezdi ha hi ho derdik , nerde o hiç bisey olmadan guldugumuz gunler....eskisi gibi ...
yalniz kaldim eskisi gibi , yalniz kaldim tek basima, kimseye anlatamaz oldum derdimi soyleyemez oldum hissetiklerimi...

neyse ya anlayan anladi
...
semra bella
semra bella
Muhtesem Halayci

Message  Naciye Mar 3 Avr - 15:59

Arrow ...Ask Bi Sudur Ic Ic Kudur... affraid

Bence sevgi asktan onemli, sevgi ebedi ask ise gelip gecici..

Veysel sana katiliyorum millet olarak biraz mazo$istiz.

Ask ile yapilan bir evlilik guzel olsa gerek, fakat suda bir gercekki bu sekilde olan evlilikler daha cabuk bitiyor, yada bitmeye mahkum. Ask zamanla yerini sevgi ve saygi birakirsa o evlilik sonsuzdur, cunku insan asIk olunca karsisindakinin kusurlarini goremeyebiliyor ve evlendikten sonra beraber yasamaya baslayinca ask tukeniyor ve harektleri tavirlari dayanilmaz oluyor, sonrada akabinde bosanma kacinilmaz oluyor.

Bu da benim fikrim

ps: hic evlenip bosanmadim cyclops bildik bildik konustuguma bakmayin
Naciye
Naciye
Acemi Halayci

Yer : Belcika-Bruxelles

Message  Çeçil Mar 3 Avr - 16:36

Biliyorum yasin kucuk sen ne biliyosun daha diyceksiniz belki ama etrafimda o kadar cok sey gordumki artik kimseye inanip guvenemem Ben aska inanmiyorum koca bir yalan varligina inaniyorum inanmasina ama etrafimda o kadar yalan asklar varki insani sogutuyolar
Arkadaslarimdan cogunun kucuk olmamaiza ragmen oyle bir ask yarasi vardir ve bence hepside anlamsiz birinden hoslaninca aa ben ona asik oldum baska birini gorunce ona asik degilmisim gercek ask bunda diyenler cok var....
Benim icin asktan daha onemli seyler var aile,arkadas gibi onlarda bana yeter Very Happy
Kimse sonunun ne olacagini bilemez Belki ilerde bende o dalgalara savrulurum(Allah korusun :p) ama dilerim Allahtan hayirlisi neyse o olsun...Benden bu kadar hadi eywallah Smile
Çeçil
Çeçil
Admin

Yer : BxL 1210

Message  Saz Mer 4 Avr - 1:39

Seçil : Etrafinda olan seyler zaten ask degilmis demekki.. Ve sende yanlis örnekler almissin.. Ama bana kalirsada hiç asik olmamaya çalis Smile

Naciye : Milleti azdirmamamiz lazim asik olmamis gibi gorunmemiz lazim, soguk olmamiz lazimki biz ona degil, o bize gelsin Wink
Saz
Saz
Admin

Yer : [ - BxL - ]

http://halaya.virtuaboard.com

Message  Çeçil Mer 4 Avr - 12:48

Onlari asla ornek almadim almamda Smile Ve öyle yapmaya cali$iyorum Very Happy
Çeçil
Çeçil
Admin

Yer : BxL 1210

Message  Kavanozdaki Adam Mar 10 Avr - 16:04

işlerimin yoğunluğunu atlatınca size okkalı bir makale yazayım da aşk neymiş öğrenin Smile))
Kavanozdaki Adam
Kavanozdaki Adam
Muhtesem Halayci

Yer : Cehennemin Dibi

Message  Contenu sponsorisé

Contenu sponsorisé